SWING ARM VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Swing arm voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  2B001289
SWING ARM
SWING ARM
 
(2)  858707
REAR SWING ARM PIN
 
(3)  AP8110078
ROLLER CAGE
 
(4)  AP8110079
BALL BEARING
 
(5)  858708
ADJUSTMENT BUSH
 
(6)  AP8121201
SWING ARM RING NUT
 
(7)  858780
CHAIN GUIDE PLATE
 
(8)  858783
CHAIN GUARD
 
(9)  AP8144048
O-RING 134
 
(9)  AP8144048
O-RING 134
 
(10)  AP8144006
GASKET RING
 
(11)  AP8121204
INSIDE CIRCLIP D37
 
(12)  AP8144005
GASKET RING
 
(13)  AP8234020
CUP FOR SHOE
 
(13)  AP8234020
CUP FOR SHOE
 
(14)  AP8152305
CHAIN TENS.ADJUSTER SCREW
 
(14)  AP8152305
CHAIN TENS.ADJUSTER SCREW
 
(15)  AP8150334
NUT M8
 
(15)  AP8150334
NUT M8
 
(16)  AP8121075
T BUSH *
 
(17)  AP8150430
LOW SELF-LOCKING NUT
 
(18)  AP8121203
REAR INT.SW.ARM PIV.BUSH
 
(19)  AP8125687
WHEEL PIN WASHER
 
(20)  648708
REAR WHEEL SPINDLE NUT
 
(21)  AP8144443
LH CHAIN GUIDE PLATE
 
(22)  AP8144444
RH CHAIN GUIDE PLATE
 
(23)  858781
CHAIN GUIDE PLATE
 
(24)  AP8152302
SCREW W/ FLANGE M5X12
 
(24)  AP8152302
SCREW W/ FLANGE M5X12
 
(25)  AP8152267
HEX SOCKET SCREW M5X12
 
(25)  AP8152267
HEX SOCKET SCREW M5X12
 
(26)  AP8121570
INTERNAL SPACER
 
(27)  AP8150503
SCREW
 
(28)  AP8148824
MAINTENANCE
 
(28)  AP8148824
MAINTENANCE
 
(29)  AP8110065
ROLLER CAGE
 
(30)  AP8110068
OIL SEAL D18X24X3
 
(30)  AP8110068
OIL SEAL D18X24X3
 
(31)  AP8150468
SCREW M6X40
 
(32)  852029
DECAL "AGIP"
 
(33)  895352
RH HEEL GUARD DECAL Onderdeel informatie
 
(34)  895353
LH HEEL GUARD DECAL Onderdeel informatie
Onderdeelnummer Produkt
# 1
858770
SWING ARM
SWING ARM
Contact
# 2
858707
REAR SWING ARM PIN
# 3
AP8110078
ROLLER CAGE
# 4
AP8110079
BALL BEARING
# 5
858708
ADJUSTMENT BUSH
# 6
AP8121201
SWING ARM RING NUT
# 7
858780
CHAIN GUIDE PLATE
# 8
858783
CHAIN GUARD
# 9
AP8144048
O-RING 134
# 10
AP8144006
GASKET RING
# 11
AP8121204
INSIDE CIRCLIP D37
# 12
AP8144005
GASKET RING
# 13
AP8234020
CUP FOR SHOE
# 14
AP8152305
CHAIN TENS.ADJUSTER SCREW
# 15
AP8150334
NUT M8 Contact
# 16
AP8121075
T BUSH *
# 17
AP8150430
LOW SELF-LOCKING NUT
# 18
AP8121203
REAR INT.SW.ARM PIV.BUSH
# 19
AP8125687
WHEEL PIN WASHER
# 20
648708
REAR WHEEL SPINDLE NUT
# 21
AP8144443
LH CHAIN GUIDE PLATE
# 22
AP8144444
RH CHAIN GUIDE PLATE
# 23
858781
CHAIN GUIDE PLATE
# 24
AP8152302
SCREW W/ FLANGE M5X12
# 25
AP8152267
HEX SOCKET SCREW M5X12
# 26
AP8121570
INTERNAL SPACER
# 27
AP8150503
SCREW
# 28
AP8148824
MAINTENANCE
# 29
AP8110065
ROLLER CAGE
# 30
AP8110068
OIL SEAL D18X24X3
# 31
AP8150468
SCREW M6X40
# 32
852029
DECAL "AGIP" Contact
# 33
895352
RH HEEL GUARD DECAL
# 34
895353
LH HEEL GUARD DECAL
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Swing arm van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011

ENGINE Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...