COVER VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Cover voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  AP8152272
SCREW W/ FLANGE M5X12
 
(2)  B046004
BRACKET
 
(3)  89841400XNB
ALTERNATOR COVER BLACK
 
(4)  857463
GASKET RING 14X30X7 Onderdeel informatie
(4)  898268
GASKET RING 18X30X7 Onderdeel informatie
 
(5)  B012189
O-RING 15X2
O-RING 15X2
 
(6)  85746200XNB
BLOW-BY OUTLET BLOW-BY
 
(7)  857048
SCREW M5X16
 
(8)  871094
SCREW W/ FLANGE
 
(8)  871094
SCREW W/ FLANGE
 
(8)  871094
SCREW W/ FLANGE
 
(9)  2A000034
WASHER
 
(9)  2A000034
WASHER
 
(10)  874550
SCREW W/ FLANGE
HEXAG. HEAD SCREW
 
(10)  874550
SCREW W/ FLANGE
HEXAG. HEAD SCREW
 
(11)  658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
WASHER, WAVE
 
(11)  658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
WASHER, WAVE
 
(11)  658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
WASHER, WAVE
 
(12)  857480
CLEARANCE WASHER Onderdeel informatie
 
(12)  857480
CLEARANCE WASHER Onderdeel informatie
 
(12)  898269
CLEARANCE WASHER Onderdeel informatie
 
(12)  898269
CLEARANCE WASHER Onderdeel informatie
 
(13)  006630
SNAP RING
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP8152272
SCREW W/ FLANGE M5X12
# 2
897471
B046004
BRACKET
# 3
89841400XNB
ALTERNATOR COVER BLACK
# 4
857463
GASKET RING 14X30X7
# 4
898268
GASKET RING 18X30X7
# 5
857176
B012189
O-RING 15X2
O-RING 15X2
# 6
85746200XNB
BLOW-BY OUTLET BLOW-BY
# 7
857048
SCREW M5X16
# 8
871094
SCREW W/ FLANGE
# 9
857435
2A000034
WASHER
# 10
872117
874550
SCREW W/ FLANGE
HEXAG. HEAD SCREW
# 11
AP8150429
CURVED SPRING WASHER 6X12
WASHER, WAVE
Contact
# 12
857480
CLEARANCE WASHER
# 12
898269
CLEARANCE WASHER
# 13
006630
SNAP RING
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Cover van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...