AIR BOX VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Air box voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  893240
O-RING 56,82X2,62
 
(1)  893240
O-RING 56,82X2,62
 
(2)  CM002916
HOSE CLAMP
 
(3)  890938
BRACKET
 
(4)  AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
 
(5)  858880
LH HOSE
 
(6)  858932
RH HOSE
 
(7)  858931
FILTER HOUSING BASE
 
(8)  AP8144087
RUBBER SPACER
 
(9)  895109
 
(10)  AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
 
(11)  AP8104329
 
(12)  894015
FILTER BLOW-BY
 
(13)  895110
 
(14)  AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
 
(14)  AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
 
(14)  AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
 
(15)  896909
FILTER HOUSING COVER
 
(16)  GU30027931
GASKET
 
(17)  GU30729330
AIR TEMP. SENSOR
 
(18)  AP8150421
SELF-TAP SCREW 2,9X12
 
(19)  858808
PIPE BLOW-BY
 
(20)  CM001927
HOSE CLAMP
 
(21)  858881
GASKET
 
(22)  896875
INTAKE DUCT
Onderdeelnummer Produkt
# 1
893240
O-RING 56, 82X2, 62
# 2
CM002916
HOSE CLAMP
# 3
890938
BRACKET
# 4
AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
# 5
858880
LH HOSE
# 6
858932
RH HOSE
# 7
858931
FILTER HOUSING BASE
# 8
AP8144087
RUBBER SPACER
# 9
895109
MAINTENANCE
# 10
AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
# 11
AP8104329
AIR FILTER
# 12
894015
FILTER BLOW-BY
# 13
895110
COVERS
# 14
AP8152329
PHILLIPS SCREW, SWP M5X20
# 15
896909
FILTER HOUSING COVER
# 16
GU30027931
GASKET
# 17
GU30729330
AIR TEMP. SENSOR
# 18
AP8150421
SELF-TAP SCREW 2, 9X12
# 19
858808
PIPE BLOW-BY
# 20
CM001927
HOSE CLAMP
# 21
858881
GASKET
# 22
896875
INTAKE DUCT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Air box van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...