STEERING VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Steering voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  AP8150540
SCREW
 
(1)  AP8150540
SCREW
 
(2)  858803
LOWER PLATE
 
(3)  899049
UPPER U-BOLT
 
(4)  AP8110077
AXIAL BALL BEARING
 
(4)  AP8110077
AXIAL BALL BEARING
 
(5)  AP8121207
STEERING SECURITY PLATE
 
(6)  AP8123641
DUST COVER RING
 
(6)  AP8123641
DUST COVER RING
 
(7)  AP8123642
RING NUT
 
(8)  AP8123643
RETURN RING NUT
 
(9)  AP8121346
UPPER PLATE FIXING BUSH
 
(10)  AP8152384
STEM PLUG WASHER
 
(11)  AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
 
(11)  AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
 
(11)  AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
 
(12)  899427
LOWER U-BOLT
 
(12)  899427
LOWER U-BOLT
 
(13)  898680
FORK UPPER PLATE
 
(14)  AP8152154
WASHER 8,4X13*
 
(15)  AP8152238
SHEAR RIVET M8X28
 
(16)  AP8157770
"APRILIA" DATAPLATE
 
(17)  AP8150195
HEX SOCKET SCREW M10X30
 
(17)  AP8150195
HEX SOCKET SCREW M10X30
 
(18)  AP8152277
SCREW W/ FLANGE M6X12
 
(19)  AP8123644
DUST COVER RING
 
(20)  B044620
FAIRLEAD
 
(21)  AP8163498
STEERING SHOCK ABSORBER Onderdeel informatie
 
(22)  AP8150342
HEX SOCKET SCREW M6X70 Onderdeel informatie
 
(23)  AP8150220
HEX SOCKET SCREW M6X30 Onderdeel informatie
 
(24)  AP8134640
AIR BOX SPACER
AIR BOX SPACER
Onderdeel informatie
 
(25)  899206
SHOCK ABS. SPACER
 
(26)  AP8150540
SCREW
 
(26)  AP8150540
SCREW
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP8150540
SCREW
# 2
858803
LOWER PLATE
# 3
899049
UPPER U-BOLT
# 4
AP8110077
AXIAL BALL BEARING
# 5
AP8121207
STEERING SECURITY PLATE
# 6
AP8123641
DUST COVER RING
# 7
AP8123642
RING NUT
# 8
AP8123643
RETURN RING NUT
# 9
AP8121346
UPPER PLATE FIXING BUSH
# 10
AP8152384
STEM PLUG WASHER
# 11
AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
# 12
899427
LOWER U-BOLT
# 13
898680
FORK UPPER PLATE
# 14
AP8152154
WASHER 8, 4X13*
# 15
AP8152238
SHEAR RIVET M8X28
# 16
AP8157770
"APRILIA" DATAPLATE
# 17
AP8150195
HEX SOCKET SCREW M10X30
# 18
AP8152277
SCREW W/ FLANGE M6X12
# 19
AP8123644
DUST COVER RING
# 20
B044620
FAIRLEAD
# 21
AP8163498
STEERING SHOCK ABSORBER
# 22
AP8150342
HEX SOCKET SCREW M6X70
# 23
AP8150220
HEX SOCKET SCREW M6X30
# 24
AP9100846
AP8134640
AIR BOX SPACER
AIR BOX SPACER
# 25
899206
SHOCK ABS. SPACER
# 26
AP8150540
SCREW
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Steering van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.