EXHAUST PIPE I VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Exhaust pipe I voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  858738
FRONT. EXHAUST PIPE
 
(2)  436947
NUT
 
(2)  436947
NUT
 
(2)  436947
NUT
 
(2)  436947
NUT
 
(3)  852090
EXHAUST PIPE GASKET
 
(3)  852090
EXHAUST PIPE GASKET
 
(4)  AP8121170
SPRING
 
(4)  AP8121170
SPRING
 
(5)  85224R
CENTRAL EXHAUST MANIFOLD
EXHAUST PIPE CYLINDER
 
(6)  584344
LAMDA SENSOR L. 325 MM
 
(7)  GU05128230
GASKET
 
(8)  851586
LH MANIFOLD PIPE D 63 MM
 
(9)  858739
RH REAR EXHAUST PIPE
 
(10)  858740
LH REAR EXHAUST PIPE
 
(11)  897113
(11)  B043283
 
(12)  898383
EXHAUST PIPE HEAT PROT.
 
(13)  898385
TORX SCREW M6X10
 
(13)  898385
TORX SCREW M6X10
 
(14)  254485
SPRING PLATE M6
 
(14)  254485
SPRING PLATE M6
 
(15)  AP8150376
WASHER 8,5X15X0,8
 
(16)  AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
 
(17)  AP8121199
BUSH
 
(18)  AP8144558
RUBBER SPACER
 
(18)  AP8144558
RUBBER SPACER
 
(19)  AP8121455
SPACER BUSH
 
(20)  AP8150018
WASHER
 
(21)  AP8150431
LOW NUT M8
 
(22)  899332
BRACKET
 
(23)  598839
SCREW W/ FLANGE
 
(24)  894228
SILENT-BLOCK
 
(25)  AP8150018
WASHER
 
(26)  AP8152112
HEX SOCKET SCREW
 
(27)  2D000064
EXHAUST VALVE ACTUATOR Onderdeel informatie
 
(28)  890928
HEAT PROTECTION
 
(29)  AP8152281
SCREW W/ FLANGE M6X30
 
(30)  AP8134640
AIR BOX SPACER
 
(31)  AP8121725
T BUSH *
 
(31)  AP8121725
T BUSH *
 
(32)  AP8120223
RUBBER SPACER *
 
(32)  AP8120223
RUBBER SPACER *
 
(33)  840509
SPACER
 
(34)  B045008
GAS TRASMISSION RETURN
CABLE
 
(35)  B045009
GAS TRASMISSION DELIVERY
CABLE
 
(36)  845978
HOSE CLAMP
 
(37)  899524
EXHAUST VALVE ACTUATOR COVER
 
(38)  AP8120253
SPACER
 
(39)  AP8152282
SCREW W/ FLANGE M6X35
Onderdeelnummer Produkt
# 1
858738
FRONT. EXHAUST PIPE
# 2
436947
NUT
# 3
852090
EXHAUST PIPE GASKET
# 4
AP8121170
SPRING
# 5
8587414
85224R
CENTRAL EXHAUST MANIFOLD
EXHAUST PIPE CYLINDER
# 6
584344
LAMDA SENSOR L. 325 MM
# 7
GU05128230
GASKET
# 8
851586
LH MANIFOLD PIPE D 63 MM
# 9
858739
RH REAR EXHAUST PIPE
# 10
858740
LH REAR EXHAUST PIPE
# 11
897113
SILENCER Contact
# 11
B043283
SILENCER
# 12
898383
EXHAUST PIPE HEAT PROT.
# 13
898385
TORX SCREW M6X10
# 14
254485
SPRING PLATE M6
# 15
AP8150376
WASHER 8, 5X15X0, 8
# 16
AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
# 17
AP8121199
BUSH
# 18
AP8144558
RUBBER SPACER
# 19
AP8121455
SPACER BUSH
# 20
AP8150018
WASHER
# 21
AP8150431
LOW NUT M8
# 22
899332
BRACKET
# 23
598839
SCREW W/ FLANGE
# 24
894228
SILENT-BLOCK
# 25
AP8150018
WASHER
# 26
AP8152112
HEX SOCKET SCREW
# 27
2D000064
EXHAUST VALVE ACTUATOR
# 28
890928
HEAT PROTECTION
# 29
AP8152281
SCREW W/ FLANGE M6X30
# 30
AP8134640
AIR BOX SPACER
# 31
AP8121725
T BUSH *
# 32
AP8120223
RUBBER SPACER *
# 33
840509
SPACER
# 34
896141
B045008
GAS TRASMISSION RETURN
CABLE
# 35
896142
B045009
GAS TRASMISSION DELIVERY
CABLE
# 36
845978
HOSE CLAMP
# 37
899524
EXHAUST VALVE ACTUATOR COVER
# 38
AP8120253
SPACER
# 39
AP8152282
SCREW W/ FLANGE M6X35
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Exhaust pipe I van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.