REAR BODY III VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Rear body III voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  858840
UPPER NUMBER PLATE HOLDER Onderdeel informatie
 
(2)  897482
NUMBER PLATE HOLDER Onderdeel informatie
 
(3)  895487
UPPER REAR MUDGUARD Onderdeel informatie
 
(4)  895914
NUMBER PLATE HOLDER Onderdeel informatie
 
(5)  895488
LOWER REAR MUDGUARD Onderdeel informatie
 
(6)  AP8152298
SCREW W/ FLANGE M5X16 Onderdeel informatie
 
(7)  AP8152306
SELF-LOCKING NUT M5 Onderdeel informatie
 
(7)  AP8152306
SELF-LOCKING NUT M5 Onderdeel informatie
 
(8)  AP8144616
 
(9)  AP8144563
 
(10)  AP8150382
WASHER 15X5,5X1,2 Onderdeel informatie
Onderdeelnummer Produkt
# 1
858840
UPPER NUMBER PLATE HOLDER
# 2
897482
NUMBER PLATE HOLDER
# 3
895487
UPPER REAR MUDGUARD
# 4
895914
NUMBER PLATE HOLDER
# 5
895488
LOWER REAR MUDGUARD
# 6
AP8152298
SCREW W/ FLANGE M5X16
# 7
AP8152306
SELF-LOCKING NUT M5
# 8
AP8144616
RIVET, FEMALE
# 9
AP8144563
RIVET, MALE
# 10
AP8150382
WASHER 15X5, 5X1, 2
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Rear body III van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.