REAR BODY I VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Rear body I voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  AP8150468
SCREW M6X40
 
(1)  AP8150468
SCREW M6X40
 
(2)  AP8112600
RUBBER SPACER
 
(2)  AP8112600
RUBBER SPACER
 
(3)  AP8224470
HEX SOCKET SCREW M6X20
 
(3)  AP8224470
HEX SOCKET SCREW M6X20
 
(4)  254485
SPRING PLATE M6
 
(4)  254485
SPRING PLATE M6
 
(5)  AP9100594
BUSH 10X7
 
(5)  AP9100594
BUSH 10X7
 
(5)  AP9100594
BUSH 10X7
 
(6)  AP8152246
SCREW W/ FLANGE M6X16
 
(6)  AP8152246
SCREW W/ FLANGE M6X16
 
(7)  AP8150380
WASHER 12,5X6,4*
 
(7)  AP8150380
WASHER 12,5X6,4*
 
(8)  B043254
FEMALE SCREW INSERT
 
(8)  B043254
FEMALE SCREW INSERT
 
(8)  B043254
FEMALE SCREW INSERT
 
(8)  B043254
FEMALE SCREW INSERT
 
(8)  B043254
FEMALE SCREW INSERT
 
(9)  AP8150509
SELF-TAP SCREW 5X14
 
(9)  AP8150509
SELF-TAP SCREW 5X14
 
(9)  AP8150509
SELF-TAP SCREW 5X14
 
(10)  AP8150420
SELF-TAPPING SCREW *
 
(10)  AP8150420
SELF-TAPPING SCREW *
 
(10)  AP8150420
SELF-TAPPING SCREW *
 
(10)  AP8150420
SELF-TAPPING SCREW *
 
(11)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(11)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(11)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(11)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(11)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(12)  89887400NI
RH REAR FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
 
(13)  89887500NI
LH REAR FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
 
(14)  858833
RH SIDE PANEL
 
(15)  858834
LH SIDE PANEL
 
(16)  890512
ADHESIVE SPONGE 15X8
ADHESIVE SPONGE 15X8
 
(16)  890512
ADHESIVE SPONGE 15X8
ADHESIVE SPONGE 15X8
 
(17)  894195
HEX KEY
 
(18)  8988800XH5
REAR HANDLE
 
(19)  AP8157770
"APRILIA" DATAPLATE
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP8150468
SCREW M6X40
# 2
AP8112600
RUBBER SPACER
# 3
AP8224470
HEX SOCKET SCREW M6X20
# 4
254485
SPRING PLATE M6
# 5
AP9100594
BUSH 10X7
# 6
AP8152246
SCREW W/ FLANGE M6X16
# 7
AP8150380
WASHER 12, 5X6, 4*
# 8
B043254
FEMALE SCREW INSERT
# 9
AP8150509
SELF-TAP SCREW 5X14
# 10
AP8150420
SELF-TAPPING SCREW *
# 11
896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
# 12
89887400NI
RH REAR FAIRING, BLACK
# 13
89887500NI
LH REAR FAIRING, BLACK
# 14
858833
RH SIDE PANEL
# 15
858834
LH SIDE PANEL
# 16
AP8117004
890512
ADHESIVE SPONGE 15X8
ADHESIVE SPONGE 15X8
# 17
894195
HEX KEY
# 18
8988800XH5
REAR HANDLE
# 19
AP8157770
"APRILIA" DATAPLATE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Rear body I van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011

ENGINE Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...