CRANK-CASE II VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Crank case II voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  2A000674
 
(2)  858787
RH PROTECTION
 
(2)  858787
RH PROTECTION
 
(2)  858787
RH PROTECTION
 
(3)  897434
FLANGED NUT M10X1 Onderdeel informatie
 
(4)  857427
PIN M8X12
 
(4)  857427
PIN M8X12
 
(5)  411209
PIN
 
(5)  411209
PIN
 
(5)  411209
PIN
 
(5)  411209
PIN
 
(6)  AP9100433
SCREW W/ FLANGE M6X50
 
(7)  AP8152294
SCREW W/ FLANGE
 
(7)  AP8152294
SCREW W/ FLANGE
 
(8)  AP8152289
SCREW W/ FLANGE
 
(9)  857128
GASKET RING 30X47X7
 
(10)  AP8152003
HEX SOCKET SCREW M6X40
 
(11)  GU90706009
O-RING 6X1
 
(11)  GU90706009
O-RING 6X1
 
(11)  GU90706009
O-RING 6X1
 
(12)  1A003114
SCREW W/ FLANGE
 
(13)  2A000569
LUBRICATION PIPE
 
(14)  B046202
SCREW TB 4X12 TORX
 
(14)  B046202
SCREW TB 4X12 TORX
 
(14)  B046202
SCREW TB 4X12 TORX
 
(15)  B045360
PISTON COOLING JET Onderdeel informatie
 
(15)  B045360
PISTON COOLING JET Onderdeel informatie
 
(15)  B045360
PISTON COOLING JET Onderdeel informatie
 
(16)  AP8152292
SCREW W/ FLANGE M8X50
 
(17)  2A000363
LUBRICATING JET
 
(18)  AP8120965
O-RING 2018
 
(19)  B045126
RELIEF VALVE
 
(20)  2A000295
STUD BOLT
 
(21)  857496
SPECIAL NUT
 
(22)  857144
O-RING
 
(23)  897436
BEARING
 
(24)  897435
BEARING
 
(25)  AP9150145
CHECK BEARING PLATE
 
(25)  AP9150145
CHECK BEARING PLATE
 
(26)  974060
PLUG M16X1,5
 
(26)  974060
PLUG M16X1,5
 
(26)  974060
PLUG M16X1,5
 
(27)  AP8152166
SCREW M6X16
 
(27)  AP8152166
SCREW M6X16
 
(28)  857208
WASHER 19 X 10,5 X 1,6
 
(29)  898633
BALL BEARING 30X72X19
 
(30)  857249
ROLLER CAGE HK1512
 
(31)  857127
GASKET RING 12X22
 
(32)  B045224
12X8X12 ROLLER BEARING
 
(33)  857109
GASKET RING 17,12X2,62
 
(34)  857090
MAINTENANCE
 
(35)  AP8150285
HEX SOCKET SCREW M6X35
 
(36)  898633
BALL BEARING 30X72X19
 
(37)  846609
SCREW M8X10
 
(38)  485703
WASHER 8.2X12X1
 
(38)  485703
WASHER 8.2X12X1
Onderdeelnummer Produkt
# 1
2A000674
CARTER, PAIR
# 2
858787
RH PROTECTION
# 3
897434
FLANGED NUT M10X1
# 4
857427
PIN M8X12
# 5
411209
PIN
# 6
AP9100433
SCREW W/ FLANGE M6X50
# 7
AP8152294
SCREW W/ FLANGE
# 8
AP8152289
SCREW W/ FLANGE
# 9
857128
GASKET RING 30X47X7
# 10
AP8152003
HEX SOCKET SCREW M6X40
# 11
GU90706009
O-RING 6X1
# 12
1A003114
SCREW W/ FLANGE
# 13
2A000569
LUBRICATION PIPE
# 14
B046202
SCREW TB 4X12 TORX
# 15
B045360
PISTON COOLING JET
# 16
AP8152292
SCREW W/ FLANGE M8X50
# 17
2A000363
LUBRICATING JET
# 18
AP8120965
O-RING 2018
# 19
B045126
RELIEF VALVE
# 20
2A000295
STUD BOLT
# 21
857496
SPECIAL NUT
# 22
857144
O-RING
# 23
897436
BEARING
# 24
897435
BEARING
# 25
AP9150145
CHECK BEARING PLATE
# 26
974060
PLUG M16X1, 5
# 27
AP8152166
SCREW M6X16
# 28
857208
WASHER 19 X 10, 5 X 1, 6
# 29
898633
BALL BEARING 30X72X19
# 30
857249
ROLLER CAGE HK1512
# 31
857127
GASKET RING 12X22
# 32
B045224
12X8X12 ROLLER BEARING
# 33
857109
GASKET RING 17, 12X2, 62
# 34
857090
MAINTENANCE
# 35
AP8150285
HEX SOCKET SCREW M6X35
# 36
898633
BALL BEARING 30X72X19
# 37
846609
SCREW M8X10
# 38
485703
WASHER 8.2X12X1
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Crank-case II van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.