CRANK-CASE I VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Crank case I voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  2A000674
CARTER, PAIR
KIT CRANKCASE FOR SPARE-PARTS USE
 
(2)  1A011257
STUD BOLT M10X126
 
(2)  1A011257
STUD BOLT M10X126
 
(2)  1A011257
STUD BOLT M10X126
 
(2)  1A011257
STUD BOLT M10X126
 
(3)  897434
FLANGED NUT M10X1 Onderdeel informatie
 
(4)  857427
PIN M8X12
 
(4)  857427
PIN M8X12
 
(5)  411209
PIN
 
(5)  411209
PIN
 
(5)  411209
PIN
 
(5)  411209
PIN
 
(6)  AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25
 
(6)  AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25
 
(6)  AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25
 
(7)  AP8152294
SCREW W/ FLANGE
 
(7)  AP8152294
SCREW W/ FLANGE
 
(7)  AP8152294
SCREW W/ FLANGE
 
(8)  AP8152284
SCREW W/ FLANGE
 
(8)  AP8152284
SCREW W/ FLANGE
 
(9)  AP8152289
SCREW W/ FLANGE
 
(10)  8574540001
BUSHING,RED
(10)  8574540002
BUSHING,BLUE
(10)  8574540003
BUSHING,YELLOW
 
(11)  857128
GASKET RING 30X47X7
 
(12)  898633
BALL BEARING 30X72X19
 
(13)  AP8150044
HEX SOCKET SCREW M6X20
 
(14)  B045224
12X8X12 ROLLER BEARING
ROLLER CAGE
 
(14)  B045224
12X8X12 ROLLER BEARING
ROLLER CAGE
 
(15)  857249
ROLLER CAGE HK1512
 
(16)  GU90706009
O-RING 6X1
 
(16)  GU90706009
O-RING 6X1
 
(17)  857090
MAINTENANCE
 
(18)  857140
SPECIAL CAP SCREW M5X16 Onderdeel informatie
 
(18)  857140
SPECIAL CAP SCREW M5X16 Onderdeel informatie
 
(18)  B046202
SCREW TB 4X12 TORX Onderdeel informatie
 
(18)  B046202
SCREW TB 4X12 TORX Onderdeel informatie
 
(19)  857139
PISTON OIL JET Onderdeel informatie
 
(19)  857139
PISTON OIL JET Onderdeel informatie
 
(19)  B045360
PISTON COOLING JET Onderdeel informatie
 
(19)  B045360
PISTON COOLING JET Onderdeel informatie
 
(20)  857109
GASKET RING 17,12X2,62
 
(21)  AP8150285
HEX SOCKET SCREW M6X35
 
(22)  857127
GASKET RING 12X22
 
(23)  857495
STUD BOLT
 
(24)  857496
SPECIAL NUT
 
(25)  857144
O-RING
 
(26)  897435
BEARING
 
(27)  897436
BEARING
 
(28)  AP9150145
CHECK BEARING PLATE
 
(28)  AP9150145
CHECK BEARING PLATE
 
(29)  AP8152166
SCREW M6X16
 
(29)  AP8152166
SCREW M6X16
 
(30)  974060
PLUG M16X1,5
Onderdeelnummer Produkt
# 1
8994505
2A000674
CARTER, PAIR
KIT CRANKCASE FOR SPARE-PARTS USE
# 2
857087
1A011257
STUD BOLT M10X126
# 3
897434
FLANGED NUT M10X1
# 4
857427
PIN M8X12
# 5
411209
PIN
# 6
AP8152280
SCREW W/ FLANGE M6X25
# 7
AP8152294
SCREW W/ FLANGE
# 8
AP8152284
SCREW W/ FLANGE
# 9
AP8152289
SCREW W/ FLANGE
# 10
8574540001
BUSHING, RED
# 10
8574540002
BUSHING, BLUE
# 10
8574540003
BUSHING, YELLOW
# 11
857128
GASKET RING 30X47X7
# 12
898633
BALL BEARING 30X72X19
# 13
AP8150044
HEX SOCKET SCREW M6X20
# 14
857312
B045224
12X8X12 ROLLER BEARING
ROLLER CAGE
# 15
857249
ROLLER CAGE HK1512
# 16
GU90706009
O-RING 6X1
# 17
857090
MAINTENANCE
# 18
857140
SPECIAL CAP SCREW M5X16
# 18
B046202
SCREW TB 4X12 TORX
# 19
857139
PISTON OIL JET
# 19
B045360
PISTON COOLING JET
# 20
857109
GASKET RING 17, 12X2, 62
# 21
AP8150285
HEX SOCKET SCREW M6X35
# 22
857127
GASKET RING 12X22
# 23
857495
STUD BOLT
# 24
857496
SPECIAL NUT
# 25
857144
O-RING
# 26
897435
BEARING
# 27
897436
BEARING
# 28
AP9150145
CHECK BEARING PLATE
# 29
AP8152166
SCREW M6X16
# 30
974060
PLUG M16X1, 5
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Crank-case I van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.