CENTRAL STAND VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Central stand voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  858863
STAND CPL.
(1)  895250
 
(2)  AP8152318
SCREW W/ FLANGE M10X35
 
(3)  AP8225369
HEX SOCKET SCREW
 
(4)  858941
GUARD
 
(5)  AP8152001
LOW NUT M10X1,25
 
(6)  AP8150292
CURVED SPRING WASHER *
 
(7)  843213
T BUSH
 
(8)  AP8221197
LATERAL STAND SPRING
LATERAL STAND SPRING
 
(9)  AP8221211
INTERNAL LATERAL STAND SPRING
INTERNAL LATERAL STAND SPRING
 
(10)  AP8102524
STAND SPRING PROTECTION
 
(11)  AP8152306
LOW SELF-LOCKING NUT
 
(12)  AP8150012
WASHER 5,3X10X1*
 
(12)  AP8150012
WASHER 5,3X10X1*
 
(13)  AP8150248
WASHER 5,5X15X1,6
 
(14)  AP8120876
PLUG
 
(15)  AP81278565
INTERRUTTORE LINEARE
INTERRUTTORE LINEARE
Onderdeelnummer Produkt
# 1
858863
STAND CPL.
# 1
895250
STAND CPL.
# 2
AP8152318
SCREW W/ FLANGE M10X35
# 3
AP8225369
HEX SOCKET SCREW
# 4
858941
GUARD
# 5
AP8152001
LOW NUT M10X1, 25
# 6
AP8150292
CURVED SPRING WASHER *
# 7
843213
T BUSH
# 8
893044
AP8221197
LATERAL STAND SPRING
LATERAL STAND SPRING
# 9
893045
AP8221211
INTERNAL LATERAL STAND SPRING
INTERNAL LATERAL STAND SPRING
# 10
AP8102524
STAND SPRING PROTECTION
# 11
AP8150311
AP8152306
LOW SELF-LOCKING NUT
# 12
AP8150012
WASHER 5, 3X10X1*
# 13
AP8150248
WASHER 5, 5X15X1, 6
# 14
AP8120876
PLUG
# 15
AP8127856
AP81278565
INTERRUTTORE LINEARE
INTERRUTTORE LINEARE
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Central stand van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.