FRONT BODY II VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Front body II voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(1)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(1)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(1)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(1)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(2)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(2)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(2)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(2)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(2)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(3)  AP8220186
RUBBER SPACER
 
(3)  AP8220186
RUBBER SPACER
 
(3)  AP8220186
RUBBER SPACER
 
(4)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(4)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(4)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
 
(5)  AP8120622
FRONT DUST COVER RING
 
(5)  AP8120622
FRONT DUST COVER RING
 
(5)  AP8120622
FRONT DUST COVER RING
 
(6)  254485
SPRING PLATE M6 Onderdeel informatie
 
(6)  254485
SPRING PLATE M6 Onderdeel informatie
 
(6)  254485
SPRING PLATE M6 Onderdeel informatie
 
(6)  AP8102375
 
(6)  AP8102375
 
(6)  AP8102375
 
(7)  895915
HEX SOCKET SCREW
 
(7)  895915
HEX SOCKET SCREW
 
(7)  895915
HEX SOCKET SCREW
 
(8)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9 Onderdeel informatie
 
(8)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9 Onderdeel informatie
 
(9)  2B002563
 
(9)  2B002563
 
(9)  2B002563
 
(9)  2B002563
LOWER BRACKET
FIXING BRACKET FOR BOTTOM FAIRING
 
(9)  2B002563
LOWER BRACKET
FIXING BRACKET FOR BOTTOM FAIRING
 
(9)  2B002563
LOWER BRACKET
FIXING BRACKET FOR BOTTOM FAIRING
 
(10)  899605
FLAP
 
(11)  899138
FLAP
 
(12)  89914300XN2
LH LAT.FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
(12)  B04349500XG6
LH LAT.FAIRING, BRIO YELLOW Onderdeel informatie
(12)  B04375100XH6
LH LAT.FAIRING, GREY Onderdeel informatie
 
(13)  89914200XN2
RH LAT.FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
(13)  B04349400XG6
RH LAT.FAIRING, BRIO YELLOW Onderdeel informatie
(13)  B04375000XH6
RH LAT.FAIRING, GREY Onderdeel informatie
 
(14)  B043247
LEFT PILLAR
 
(15)  B043246
RIGHT PILLAR
 
(16)  899914
 
(16)  899914
 
(16)  B043485
 
(16)  B043485
 
(16)  B043757
 
(16)  B043757
 
(17)  890964
SPACER
 
(18)  AP8120428
CABLE-GUIDE
 
(19)  841821
WASHER 6,6X18X1,6 Onderdeel informatie
 
(20)  896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12 Onderdeel informatie
 
(21)  AP8125848
 
(22)  AP8120253
 
(23)  AP8150179
WASHER 6,6X18* Onderdeel informatie
 
(24)  AP8152117
VITE TBEI M6X25 Onderdeel informatie
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP8144616
RIVET, FEMALE
# 2
AP8144563
RIVET, MALE
# 3
AP8220186
RUBBER SPACER
# 4
896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
# 5
AP8120622
FRONT DUST COVER RING
# 6
254485
SPRING PLATE M6
# 6
AP8102375
CLIP M5
# 7
895915
HEX SOCKET SCREW
# 8
AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
# 9
2B002563
LOWER BRACKET
# 10
899605
899605
FLAP
# 11
899138
899138
FLAP
# 12
89914300XN2
LH LAT.FAIRING, BLACK
# 12
B04349500XG6
LH LAT.FAIRING, BRIO YELLOW
# 12
B04375100XH6
LH LAT.FAIRING, GREY
# 13
89914200XN2
RH LAT.FAIRING, BLACK
# 13
B04349400XG6
RH LAT.FAIRING, BRIO YELLOW
# 13
B04375000XH6
RH LAT.FAIRING, GREY
# 14
B043247
LEFT PILLAR
# 15
B043246
RIGHT PILLAR
# 16
899914
DECAL TUONO
# 16
B043485
TUONO DECAL
# 16
B043757
TUONO DECAL
# 17
890964
SPACER
# 18
AP8120428
CABLE-GUIDE
# 19
841821
WASHER 6, 6X18X1, 6
# 20
896174
HEX SOCKET SCREW BLACK M5X12
# 21
AP8125848
SPACER
# 22
AP8120253
SPACER
# 23
AP8150179
WASHER 6, 6X18*
# 24
AP8152117
VITE TBEI M6X25
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Front body II van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.