ELECTRICAL SYSTEM I VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Electrical system I voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  899446
HORN
 
(2)  AP8152285
SCREW W/ FLANGE
 
(3)  AP8150376
WASHER 8,5X15X0,8
 
(4)  B043488
VOLTAGE REGULATOR
 
(5)  AP8152128
HEX SOCKET SCREW M6X30
 
(6)  AP8150179
WASHER 6,6X18*
 
(7)  AP8121075
T BUSH *
 
(7)  AP8121075
T BUSH *
 
(8)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
 
(9)  AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20
 
(9)  AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20
 
(10)  AP8121991
BUSH
 
(11)  896893
MAIN WIRING HARNESS Onderdeel informatie
(11)  899350
MAIN WIRING HARNESS Onderdeel informatie
 
(12)  AP8224462
RELAY 12V-30A
 
(13)  AP8220283
RUBBER SPACER *
 
(14)  584509
FALL SENSOR
 
(15)  AP8144046
RUBBER SENSOR SUPPORT
 
(16)  858916
SENSOR SUPPORT
 
(17)  AP8152238
SHEAR RIVET M8X28
 
(18)  B044620
FAIRLEAD
 
(19)  858580
MAIN SWITCH - STEERING LOCK
 
(20)  AP8121096
T BUSH 8,2X12X4
 
(21)  AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
 
(22)  AP8150017
WASHER 8,4X16X1,6
 
(23)  AP8152154
WASHER 8,4X13*
 
(24)  B043676
 
(25)  AP8117033
ADHESIVE SPONGE Onderdeel informatie
 
(26)  AP8144065
 
(27)  AP8152179
SPRING WASHER 6,5X12,5 Onderdeel informatie
 
(28)  2R000309
KIT INTERFACCIA
Onderdeelnummer Produkt
# 1
899446
HORN
# 2
AP8152285
SCREW W/ FLANGE
# 3
AP8150376
WASHER 8, 5X15X0, 8
# 4
B043488
VOLTAGE REGULATOR
# 5
AP8152128
HEX SOCKET SCREW M6X30
# 6
AP8150179
WASHER 6, 6X18*
# 7
AP8121075
T BUSH *
# 8
AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
# 9
AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20
# 10
AP8121991
BUSH
# 11
896893
MAIN WIRING HARNESS
# 11
899350
MAIN WIRING HARNESS
# 12
AP8224462
RELAY 12V-30A
# 13
AP8220283
RUBBER SPACER *
# 14
584509
FALL SENSOR
# 15
AP8144046
RUBBER SENSOR SUPPORT
# 16
858916
SENSOR SUPPORT
# 17
AP8152238
SHEAR RIVET M8X28
# 18
B044620
FAIRLEAD
# 19
858580
MAIN SWITCH - STEERING LOCK Contact
# 20
AP8121096
T BUSH 8, 2X12X4
# 21
AP8150236
HEX SOCKET SCREW M8X35
# 22
AP8150017
WASHER 8, 4X16X1, 6
# 23
AP8152154
WASHER 8, 4X13*
# 24
B043676
ECU CLF
# 25
AP8117033
ADHESIVE SPONGE
# 26
AP8144065
RUBBER SPACER
# 27
AP8152179
SPRING WASHER 6, 5X12, 5
# 28
2R000309
KIT INTERFACCIA
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Electrical system I van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME

ENGINE

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies.