FRONT BODY I VOOR APRILIA TUONO V4 R STD/APRC 2011

Front body I voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011
 
(1)  2B002422
RH UPPER AIR DUCT
 
(2)  2B002421
LH UPPER AIR DUCT
 
(3)  AP8144564
RUBBER W/ INSERT M4
 
(3)  AP8144564
RUBBER W/ INSERT M4
 
(4)  621914
SCREW
SCREW
 
(4)  621914
SCREW
SCREW
 
(5)  895916
PLASTIC WASHER
 
(5)  895916
PLASTIC WASHER
 
(6)  2B002422
COMPLETE RH DUCT
RIGHT ASSEMBLY DUTCT
 
(7)  B04473500NI
FRONT FAIRING, BLACK
FRONT FAIRING, BLACK
Onderdeel informatie
(7)  B04473700NI
FRONT FAIRING, BLACK
FRONT FAIRING, BLACK
Onderdeel informatie
(7)  B04473900NI
FRONT FAIRING, BLACK
FRONT FAIRING, BLACK
Onderdeel informatie
(7)  B04473600NI
FRONT FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
(7)  B04473800NI
FRONT FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
 
(8)  B043213
DECAL "ITALIA"
 
(9)  899912
RH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(9)  B043752
RH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(9)  B043755
RH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(9)  B044741
RH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(9)  B044744
RH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
 
(10)  899902
LH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(10)  899913
LH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(10)  B043753
LH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(10)  B043754
LH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(10)  B043756
LH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(10)  B043758
LH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
(10)  B044743
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4" Onderdeel informatie
(10)  B044746
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4" Onderdeel informatie
 
(11)  899133
(11)  899651
 
(12)  899919
THREADED PIN
 
(12)  899919
THREADED PIN
 
(12)  899919
THREADED PIN
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(14)  AP8221023
T BUSH
 
(14)  AP8221023
T BUSH
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
 
(16)  AP8152117
VITE TBEI M6X25
 
(17)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(17)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(18)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(18)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(19)  2B002421
COMPLETE LH DUCT
ASSEMBLY DUCT LEFT
 
(20)  AP8127804
RH FRONT/LH REAR TURN INDIC.
 
(21)  AP8127803
LH FRONT/RH REAR TURN INDIC.
 
(22)  AP8127489
LAMP RY10W 12V
 
(22)  AP8127489
LAMP RY10W 12V
 
(23)  AP8152108
HEX SOCKET SCREW
 
(23)  AP8152108
HEX SOCKET SCREW
Onderdeelnummer Produkt
# 1
899134
2B002422
RH UPPER AIR DUCT
# 2
899135
2B002421
LH UPPER AIR DUCT
# 3
AP8144564
RUBBER W/ INSERT M4
# 4
581957
621914
SCREW
SCREW
# 5
895916
PLASTIC WASHER
# 6
899136
2B002422
COMPLETE RH DUCT
RIGHT ASSEMBLY DUTCT
# 7
89913200NI
B04473500NI
FRONT FAIRING, BLACK
FRONT FAIRING, BLACK
# 7
B04326800NI
B04473700NI
FRONT FAIRING, BLACK
FRONT FAIRING, BLACK
# 7
B04374800NI
B04473900NI
FRONT FAIRING, BLACK
FRONT FAIRING, BLACK
# 7
B04473600NI
FRONT FAIRING, BLACK
# 7
B04473800NI
FRONT FAIRING, BLACK
# 8
B043213
DECAL "ITALIA"
# 9
899912
RH FRONT FAIRING DECAL
# 9
B043752
RH FRONT FAIRING DECAL
# 9
B043755
RH FRONT FAIRING DECAL
# 9
B044741
RH FRONT FAIRING DECAL
# 9
B044744
RH FRONT FAIRING DECAL
# 10
899902
LH FRONT FAIRING DECAL
# 10
899913
LH FRONT FAIRING DECAL
# 10
B043753
LH FRONT FAIRING DECAL
# 10
B043754
LH FRONT FAIRING DECAL
# 10
B043756
LH FRONT FAIRING DECAL
# 10
B043758
LH FRONT FAIRING DECAL
# 10
B044743
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4"
# 10
B044746
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4"
# 11
899133
WINDSHIELD
# 11
899651
WINDSHIELD
# 12
899919
THREADED PIN
# 13
AP8120030
RUBBER SPACER
# 14
AP8221023
T BUSH
# 15
AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
# 16
AP8152117
VITE TBEI M6X25
# 17
AP8144616
RIVET, FEMALE
# 18
AP8144563
RIVET, MALE
# 19
899137
2B002421
COMPLETE LH DUCT
ASSEMBLY DUCT LEFT
# 20
AP8127804
RH FRONT/LH REAR TURN INDIC.
# 21
AP8127803
LH FRONT/RH REAR TURN INDIC.
# 22
AP8127489
LAMP RY10W 12V
# 23
AP8152108
HEX SOCKET SCREW
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Front body I van de 2011 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011

ENGINE Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R STD/APRC 2011

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...