FRAME VOOR APRILIA MOTO' 6.5 1998

Frame voor Aprilia MOTO' 6.5 1998
 
(1)  AP8135635
FRAME
 
(2)  AP8135637
FRAME COUPLING ROD
 
(3)  AP8135638
RH ENGINE SUPPORT
 
(4)  AP8135639
LH ENGINE SUPOPRT
 
(5)  AP8121943
SPACER
 
(6)  AP8135640
PIN
 
(7)  AP8120030
RUBBER SPACER *
 
(8)  AP8120874
O-RING 4106
 
(9)  AP8120280
O-RING 4087
 
(10)  AP8121862
WASHER D8X16X1,5
 
(11)  319195
SCREW
VIS M6 H10
 
(12)  AP8152301
SELF-LOCKING NUT M10*
 
(12)  AP8152301
SELF-LOCKING NUT M10*
 
(13)  AP8150208
WASHER 15X28X2,5*
 
(13)  AP8150208
WASHER 15X28X2,5*
 
(14)  AP8102443
OIL FILLER CAP W/ DIPSTICK
 
(15)  AP8152246
HEXAGON SOCKET BUTTON HEAD SCREW
 
(16)  AP8134358
RH COVER
 
(17)  AP8134359
LH COVER
 
(18)  AP8135886
SADDLE SUPPORT
 
(19)  AP8134366
REAR ENGINE SUPPORT
 
(20)  AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20*
 
(20)  AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20*
 
(20)  AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20*
 
(21)  AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
 
(21)  AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
 
(22)  AP8150297
CURVED SPRING WASHER *
 
(23)  AP8150290
HEX SOCKET SCREW M10X60*
 
(24)  AP8135840
RH HANDLE, GREY
 
(25)  AP8135841
LH HANDLE, GREY
 
(26)  AP8102601
GREY PLUG
 
(27)  AP8134351
SUPPORT CLAMP
 
(28)  AP8102447
LOCK KIT
 
(29)  AP8104612
FRONT BOX LOCK
SERRURE VIDE-POCHE
 
(30)  AP8101425
AP8101425
 
(31)  AP8102639
MAIN SWITCH - STEERING LOCK
 
(32)  AP8104613
APRILIA KEY W/OUT TRANSPO.
 
(33)  AP8221023
T BUSH*
 
(34)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6*
 
(35)  AP8102583
FUEL FILLER CAP
 
(36)  AP8102523
LOCK NUT M22X1,5
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP8135635
FRAME Niet beschikbaar
# 2
AP8135637
FRAME COUPLING ROD Niet beschikbaar
# 3
AP8135638
RH ENGINE SUPPORT Niet beschikbaar
# 4
AP8135639
LH ENGINE SUPOPRT Niet beschikbaar
# 5
AP8121943
SPACER Niet beschikbaar
# 6
AP8135640
PIN Niet beschikbaar
# 7
AP8120030
RUBBER SPACER *
# 8
AP8120874
O-RING 4106
# 9
AP8120280
O-RING 4087
# 10
AP8121862
WASHER D8X16X1, 5
# 11
AP8101630
319195
SCREW
VIS M6 H10
# 12
AP8152301
SELF-LOCKING NUT M10*
# 13
AP8150208
WASHER 15X28X2, 5*
# 14
AP8102443
OIL FILLER CAP W/ DIPSTICK Niet beschikbaar
# 15
AP8152246
HEXAGON SOCKET BUTTON HEAD SCREW
# 16
AP8134358
RH COVER Niet beschikbaar
# 17
AP8134359
LH COVER Niet beschikbaar
# 18
AP8135886
SADDLE SUPPORT Niet beschikbaar
# 19
AP8134366
REAR ENGINE SUPPORT Niet beschikbaar
# 20
AP8152279
SCREW W/ FLANGE M6X20*
# 21
AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
# 22
AP8150297
CURVED SPRING WASHER *
# 23
AP8150290
HEX SOCKET SCREW M10X60*
# 24
AP8135840
RH HANDLE, GREY Niet beschikbaar
# 25
AP8135841
LH HANDLE, GREY Niet beschikbaar
# 26
AP8102601
GREY PLUG Niet beschikbaar
# 27
AP8134351
SUPPORT CLAMP Niet beschikbaar
# 28
AP8102447
LOCK KIT Niet beschikbaar
# 29
AP8201734
AP8104612
FRONT BOX LOCK
SERRURE VIDE-POCHE
# 30
AP8101425
AP8101425 Niet beschikbaar
# 31
AP8102639
MAIN SWITCH - STEERING LOCK Niet beschikbaar
# 32
AP8102880
AP8104613
APRILIA KEY W/OUT TRANSPO.
# 33
AP8221023
T BUSH*
# 34
AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6*
# 35
AP8102583
FUEL FILLER CAP Niet beschikbaar
# 36
AP8102523
LOCK NUT M22X1, 5
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Frame van de 1998 van uw MOTO-65. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...