OLIEPOMP VOOR APRILIA MOTO' 6.5 1998

Oliepomp voor Aprilia MOTO' 6.5 1998
 
(1)  AP0295166
CRANKCASE ASSY
 
(1)  AP0295166
CRANKCASE ASSY
 
(2)  AP0233675
AP0233675
 
(3)  AP0233680
BUSH 48X52X22,8
 
(4)  AP0632010
PIN M8X12
 
(4)  AP0632010
PIN M8X12
 
(4)  AP0632010
PIN M8X12
 
(4)  AP0632010
PIN M8X12
 
(5)  AP0229302
PIN
 
(6)  AP0929650
PIN 5X10
 
(7)  AP0247320
BUSH
 
(7)  AP0247320
BUSH
 
(8)  AP0430550
OIL SEAL 15X24X7
 
(9)  AP0230395
OIL SEAL 25X40X7
 
(10)  AP0932826
AP0932826
 
(11)  AP0232501
BEARING 6303 E-RS1
 
(12)  AP0232764
BEARING 6205
 
(13)  AP0932815
BEARING 6303 ETN9
 
(14)  AP0256321
OIL STRAINER
 
(15)  AP0256430
PLATE
 
(16)  AP0941925
SPECIAL TE SCREW M5X16
 
(17)  AP0250910
GASKET
 
(18)  AP0932830
BALL
 
(19)  AP0239280
COMPRESSION SPRING 13,5
 
(20)  AP0256170
VALVE CLOSER SCREW
 
(21)  AP0241822
HEX SOCKET SCREW
 
(22)  AP0241811
HEX SOCKET SCREW
VIS
 
(23)  AP0240531
HEX SOCKET SCREW
 
(24)  AP0241262
HEX SOCKET SCREW
 
(25)  AP0245330
CIRCLIP 10X1
 
(26)  2R000229
PIN 4X15,8
GOUPILLE
 
(27)  2R000272
INTERNAL AND ESTERNAL ROTOR
ROTOR INTER.
 
(28)  AP0256348
INTERNAL AND EXTERNAL ROTOR
ROTOR INTER. ET EXT.
 
(29)  AP0210640
OIL PUMP COVER
 
(30)  AP0940516
SCREW
 
(31)  AP0827590
THRUST WASHER 10,1/17/1
 
(32)  2R000080
PIN CODE 232431 ROTAX
GOUPILLE
 
(33)  AP0234561
OIL PUMP GEAR Z=25
ENGRENAGE
 
(34)  AP0256330
JOINT M12X1,5
 
(34)  AP0256330
JOINT M12X1,5
 
(35)  AP0552280
GASKET
 
(36)  AP0840277
MAGNETIC DRAIN PLUG M18X1,5
 
(37)  AP0950141
GASKET RING 8X13
 
(38)  AP0440193
HEX SOCKET SCREW
 
(39)  AP0247790
SPACER 6,2X10X14,5
 
(40)  AP0941500
HEX SCREW
 
(41)  AP0237060
AP0237060
 
(42)  AP0260570
OIL ANTI-RETURN VALVE
 
(43)  AP0256150
VALVE PIN
 
(44)  AP0239810
SPRING
 
(45)  AP0256170
VALVE CLOSER SCREW
 
(46)  AP0256185
OIL FILTER
 
(47)  AP0230920
O-RING 60X2,5
 
(48)  AP0210411
OIL FILTER COVER
 
(49)  AP0840880
HEX SOCKET SCREW M6X30
VIS
 
(50)  1D001138
MINIMUM OIL PRESSURE SENSOR
CAPTEUR
 
(51)  AP0640190
 
(52)  AP0240545
STUD BOLT M10X78
 
(53)  AP0240541
STUD BOLT M10X62
 
(54)  AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC.
 
(54)  AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC.
 
(54)  AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC.
 
(54)  AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC.
 
(54)  AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC.
 
(54)  AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC.
 
(54)  AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC.
 
(55)  AP0899784
LOCTITE (ORANGE) 574
 
(56)  AP0297433
MOLYKOTE G-N 50GR.
 
(56)  AP0297433
MOLYKOTE G-N 50GR.
 
(56)  AP0297433
MOLYKOTE G-N 50GR.
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP0295166
CRANKCASE ASSY Niet beschikbaar
# 2
AP0233675
AP0233675 Niet beschikbaar
# 3
AP0233680
BUSH 48X52X22, 8 Niet beschikbaar
# 4
AP0632010
PIN M8X12
# 5
AP0229301
AP0229302
PIN
# 6
AP0929650
PIN 5X10 Niet beschikbaar
# 7
AP0247320
BUSH Niet beschikbaar
# 8
AP0430550
OIL SEAL 15X24X7 Niet beschikbaar
# 9
AP0230395
OIL SEAL 25X40X7 Niet beschikbaar
# 10
AP0932826
AP0932826 Niet beschikbaar
# 11
AP0232501
BEARING 6303 E-RS1 Niet beschikbaar
# 12
AP0232764
BEARING 6205
# 13
AP0932815
BEARING 6303 ETN9
# 14
AP0256321
OIL STRAINER
# 15
AP0256430
PLATE Niet beschikbaar
# 16
AP0941925
SPECIAL TE SCREW M5X16
# 17
AP0250910
GASKET Niet beschikbaar
# 18
AP0932830
BALL Niet beschikbaar
# 19
AP0239280
COMPRESSION SPRING 13, 5 Niet beschikbaar
# 20
AP0256170
VALVE CLOSER SCREW
# 21
AP0241822
HEX SOCKET SCREW Niet beschikbaar
# 22
AP0241810
AP0241811
HEX SOCKET SCREW
VIS
# 23
AP0240531
HEX SOCKET SCREW Niet beschikbaar
# 24
AP0241262
HEX SOCKET SCREW Niet beschikbaar
# 25
AP0245330
CIRCLIP 10X1 Niet beschikbaar
# 26
AP0232730
2R000229
PIN 4X15, 8
GOUPILLE
# 27
AP0956277
INTERNAL AND ESTERNAL ROTOR
ROTOR INTER.
Niet beschikbaar
# 28
AP0256347
INTERNAL AND EXTERNAL ROTOR
ROTOR INTER. ET EXT.
Niet beschikbaar
# 29
AP0210640
OIL PUMP COVER
# 30
AP0940516
SCREW Niet beschikbaar
# 31
AP0827590
THRUST WASHER 10, 1/17/1
# 32
AP0232430
2R000080
PIN CODE 232431 ROTAX
GOUPILLE
# 33
AP0234560
AP0234561
OIL PUMP GEAR Z=25
ENGRENAGE
# 34
AP0256330
JOINT M12X1, 5 Niet beschikbaar
# 35
AP0552280
GASKET
# 36
AP0840277
MAGNETIC DRAIN PLUG M18X1, 5
# 37
AP0950141
GASKET RING 8X13 Niet beschikbaar
# 38
AP0440193
HEX SOCKET SCREW Niet beschikbaar
# 39
AP0247790
SPACER 6, 2X10X14, 5 Niet beschikbaar
# 40
AP0941500
HEX SCREW Niet beschikbaar
# 41
AP0237060
AP0237060 Niet beschikbaar
# 42
AP0260570
OIL ANTI-RETURN VALVE
# 43
AP0256150
VALVE PIN Niet beschikbaar
# 44
AP0239810
SPRING Niet beschikbaar
# 45
AP0256170
VALVE CLOSER SCREW
# 46
AP0256185
OIL FILTER
# 47
AP0230920
O-RING 60X2, 5 Niet beschikbaar
# 48
AP0210411
OIL FILTER COVER Niet beschikbaar
# 49
AP0241932
AP0840880
HEX SOCKET SCREW M6X30
VIS
# 50
AP0956169
1D001138
MINIMUM OIL PRESSURE SENSOR
CAPTEUR
# 51
AP0640190
SCREW M10
# 52
AP0240545
STUD BOLT M10X78
# 53
AP0240541
STUD BOLT M10X62 Niet beschikbaar
# 54
AP0899785
LOCTITE (VIOLET) 221 10CC. Niet beschikbaar
# 55
AP0899784
LOCTITE (ORANGE) 574 Niet beschikbaar
# 56
AP0297433
MOLYKOTE G-N 50GR. Niet beschikbaar
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Oliepomp van de 1998 van uw MOTO-65. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...