ELECTRICAL EQUIPMENT VOOR APRILIA RX 125 E4 2018

Electrical equipment voor Aprilia RX 125 E4 2018
 
(1)  2D000402
MAIN HARNESS
 
(2)  642318
REMOTE CONTR.SWITCH 12V-80A
 
(3)  254485
SPRING PLATE (M6)
 
(4)  00D05910081
SCREW
 
(5)  2R000343
NEGATIVE LINE
 
(6)  873653
SCREW
 
(7)  1D000680
CONNECTOR CLAMP
 
(8)  642044
CLAMP
 
(9)  2R000381
FLASHER
 
(10)  00D05910081
SCREW
 
(11)  2R000388
SEAT HOLDER
 
(12)  AP8117041
ADHESIVE SPONGE
 
(13)  584662
SEALED BATTERY (YTX7L-BS YUASA)
 
(14)  00H01812471
TOPE BASE BATERIA DRD PRO
 
(15)  2R000406
INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M6×20
 
(15)  2R000406
INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M6×20
 
(16)  254485
SPRING PLATE (M6)
 
(16)  254485
SPRING PLATE (M6)
 
(17)  2B004470
BATTERY BOX
 
(18)  2R000367
HORN 12V
 
(19)  2R000441
SELF-LOCKING NUT M8, WHITE ZINC, 8 GRADE
 
(20)  640289
TURN INDICATOR CONTROL
CENTALE CLIGNOTANTE
 
(21)  642317
RUBBER BRACKET FOR BLINKER
 
(22)  2R000419
WASHER #8.4×#16×1.6
 
(23)  2R000408
INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M8×20
 
(24)  2R000407
INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M6×25
 
(25)  2R000417
WASHER #6.4×#12×1.6
 
(26)  58090R5
VOLTAGE REGULATOR
R!GULATEUR
 
(27)  2R000426
SCREW W/ FLANGE M6
 
(28)  2R000473
SPARK PLUG CABLE WITH HOOD
 
(29)  2B004279
BACKPLATE (COILS)
 
(30)  020003
NUT
 
(31)  583236
SCREW M3X25 CROSS
 
(32)  012554
WASHER
 
(33)  58246R
REM. CONTROL SWITCH 12V-30A
RELAIS DEMMARREUR 12V 30A
 
(34)  CM013203
SPRING
 
(35)  231590
ELASTIC CLAMP
 
(36)  CM013202
STOP CABLE/PIPE SPRING
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

2D000402

MAIN HARNESS
# 2

642318

REMOTE CONTR.SWITCH 12V-80A
# 3

254485

SPRING PLATE (M6)
# 4

00D05910081

SCREW
# 5

2R000343

NEGATIVE LINE
# 6

873653

SCREW
# 7

1D000680

CONNECTOR CLAMP
# 8

642044

CLAMP
# 9

2R000381

FLASHER
Niet beschikbaar
# 10

00D05910081

SCREW
# 11

2R000388

SEAT HOLDER
# 12

AP8117041

ADHESIVE SPONGE
# 13

584662

SEALED BATTERY (YTX7L-BS YUASA)
# 14

00H01812471

TOPE BASE BATERIA DRD PRO
# 15

2R000406

INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M6×20
# 16

254485

SPRING PLATE (M6)
# 17

2B004470

BATTERY BOX
# 18

2R000367

HORN 12V
# 19

2R000441

SELF-LOCKING NUT M8, WHITE ZINC, 8 GRADE
# 20

638755

640289
TURN INDICATOR CONTROL
CENTALE CLIGNOTANTE
# 21

642317

RUBBER BRACKET FOR BLINKER
# 22

2R000419

WASHER #8.4×#16×1.6
# 23

2R000408

INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M8×20
# 24

2R000407

INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M6×25
# 25

2R000417

WASHER #6.4×#12×1.6
# 26

58090R

58090R5
VOLTAGE REGULATOR
R!GULATEUR
# 27

2R000426

SCREW W/ FLANGE M6
# 28

2R000473

SPARK PLUG CABLE WITH HOOD
# 29

2B004279

BACKPLATE (COILS)
# 30

020003

NUT
# 31

583236

SCREW M3X25 CROSS
# 32

012554

WASHER
# 33

581139

58246R
REM. CONTROL SWITCH 12V-30A
RELAIS DEMMARREUR 12V 30A
# 34

CM013203

SPRING
# 35

231590

ELASTIC CLAMP
# 36

CM013202

STOP CABLE/PIPE SPRING
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Aprilia. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de Electrical equipment van uw Aprilia RX 125 E4 van RX. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Aprilia RX 125 E4 2018

Aprilia RX 125 E4 2018

125 RX 2018 RX 125 E4

RX 125 E4
Aprilia RX
Cilinderinhoud: 125 cc
Jaar: 2018
Land: ASIA PACIFIC

ASIA PACIFIC

Drapeau ASIA PACIFIC
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...
Een Vraag?