FRAME VOOR APRILIA RX 125 E4 2018

 
(1)  2B004294
FRAME
 
(2)  2R000474
ENGINE SUPPORT
 
(2)  2R000474
ENGINE SUPPORT
 
(3)  2R000411
INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M10×1
 
(4)  00H06303401
STEERING BEARING SEPARATOR TUB
 
(5)  2R000420
WASHER #10.5×#20×2
 
(6)  00H06500451
STEERING TUBE BEARING WASHER G
 
(7)  002440
SELF LOCKING NUT
 
(8)  00008902630
WASHER, FORK TUBE CAP
 
(9)  00H00201111
STEERING STEM NUT
 
(10)  00H00202101
WASHER
 
(11)  00H00208111
NUT
 
(12)  00D00200761
DUST COVER, STEM
 
(13)  00000056205
BEARING 6205.25.52.15
 
(13)  00000056205
BEARING 6205.25.52.15
 
(14)  2R000420
WASHER #10.5×#20×2
 
(15)  2R000410
INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M10×2
 
(16)  2R000428
RUBBER EDGE MOUND LAYER
 
(16)  2R000428
RUBBER EDGE MOUND LAYER
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

2B004294

FRAME
# 2

2R000474

ENGINE SUPPORT
# 3

2R000411

INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M10×1
# 4

00H06303401

STEERING BEARING SEPARATOR TUB
# 5

2R000420

WASHER #10.5×#20×2
# 6

00H06500451

STEERING TUBE BEARING WASHER G
# 7

002440

SELF LOCKING NUT
# 8

00008902630

WASHER, FORK TUBE CAP
# 9

00H00201111

STEERING STEM NUT
# 10

00H00202101

WASHER
# 11

00H00208111

NUT
# 12

00D00200761

DUST COVER, STEM
# 13

00000056205

BEARING 6205.25.52.15
# 14

2R000420

WASHER #10.5×#20×2
# 15

2R000410

INNER HEXAGON SOCKET HEAD CAP BOLT M10×2
# 16

2R000428

RUBBER EDGE MOUND LAYER
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Aprilia. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Selecteer het gewenste onderdeelnummer in het diagram of raadpleeg de lijst hierboven om de informatie en prijzen met betrekking tot de verschillende onderdelen te vinden.
Zorg ervoor dat u de vereiste hoeveelheid bestelt wanneer u een onderdeel aan uw winkelwagentje toevoegt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Vind op deze pagina alle originele onderdelen met betrekking tot de Frame van uw Aprilia RX 125 E4 van RX. Laat het ons weten als u vragen heeft.

Aprilia RX 125 E4 2018

Aprilia RX 125 E4 2018

125 RX 2018 RX 125 E4

RX 125 E4
Aprilia RX
Cilinderinhoud: 125 cc
Jaar: 2018
Land: ASIA PACIFIC

ASIA PACIFIC

Drapeau ASIA PACIFIC
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...
Een Vraag?