HANDLEBAR - CONTROLS VOOR APRILIA LEONARDO (ENGINE YAMAHA) 2000

Handlebar   Controls voor Aprilia Leonardo (engine Yamaha) 2000
 
(1)  AP8104864
SPECCHIO RETROVISORE DX
SPECCHIO RETROVISORE DX
 
(2)  AP8104865
SPECCHIO RETROVISORE SX
SPECCHIO RETROVISORE SX
 
(3)  AP8118476
(3)  AP8118600
STEERING PLATE, S.GRAY Onderdeel informatie
(3)  AP8148486
STEERING PLATE, S.GRAY Onderdeel informatie
 
(4)  AP8118551
HANDLEBAR PLATE PLUG
BOUCHON PLAQUE GUIDON;
Onderdeel informatie
 
(5)  AP8150046
HEX SOCKET SCREW M8X55*
 
(5)  AP8150046
HEX SOCKET SCREW M8X55*
 
(6)  AP8118483
HANDLEBAR
 
(7)  AP8150088
HEX SOCKET SCREW M10X70*
 
(8)  AP8152301
SELF-LOCKING NUT M10*
 
(9)  AP8150020
WASHER 10,5X21X2*
 
(10)  AP8152292
SCREW W/ FLANGE M8X50*
 
(11)  AP8152300
SELF-LOCKING NUT M8*
 
(12)  AP8124207
(12)  AP8212994
2-WAY LIGHTBUTTON Onderdeel informatie
 
(13)  AP8124208
START PUSHBUTTON
 
(14)  AP8124622
LIGHTS SELECTOR
 
(15)  AP8212767
TURN INDIC.LIGHTBUTTON
 
(16)  AP8124209
HORN BUTTON
 
(17)  AP8150460
SELF-TAPPING SCREW M4X12
 
(17)  AP8150460
SELF-TAPPING SCREW M4X12
 
(18)  AP8150011
WASHER 4,3X12X1*
 
(18)  AP8150011
WASHER 4,3X12X1*
 
(19)  AP8139864
HANDLEBAR AIR PROTECTION
 
(19)  AP8139864
HANDLEBAR AIR PROTECTION
 
(20)  AP8144135
RH MIRROR RUBBER
 
(21)  AP8144136
LH MIRROR RUBBER
 
(22)  AP8148433
RH+LH REAR MIRROR PLUG
 
(22)  AP8148433
RH+LH REAR MIRROR PLUG
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP8102866
AP8104864
SPECCHIO RETROVISORE DX
SPECCHIO RETROVISORE DX
# 2
AP8102867
AP8104865
SPECCHIO RETROVISORE SX
SPECCHIO RETROVISORE SX
# 3
AP8118476
AP8118476 Contact
# 3
AP8118600
STEERING PLATE, S.GRAY Contact
# 3
AP8148486
STEERING PLATE, S.GRAY Contact
# 4
AP8118440
AP8118551
HANDLEBAR PLATE PLUG
BOUCHON PLAQUE GUIDON;
# 5
AP8150046
HEX SOCKET SCREW M8X55*
# 6
AP8118483
HANDLEBAR
# 7
AP8150088
HEX SOCKET SCREW M10X70*
# 8
AP8152301
SELF-LOCKING NUT M10*
# 9
AP8150020
WASHER 10, 5X21X2*
# 10
AP8152292
SCREW W/ FLANGE M8X50*
# 11
AP8152300
SELF-LOCKING NUT M8*
# 12
AP8124207
LIGHTBUTT.
# 12
AP8212994
2-WAY LIGHTBUTTON
# 13
AP8124208
START PUSHBUTTON
# 14
AP8124622
LIGHTS SELECTOR Contact
# 15
AP8212767
TURN INDIC.LIGHTBUTTON
# 16
AP8124209
HORN BUTTON
# 17
AP8150460
SELF-TAPPING SCREW M4X12
# 18
AP8150011
WASHER 4, 3X12X1*
# 19
AP8139864
HANDLEBAR AIR PROTECTION
# 20
AP8144135
RH MIRROR RUBBER Contact
# 21
AP8144136
LH MIRROR RUBBER Contact
# 22
AP8148433
RH+LH REAR MIRROR PLUG
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Handlebar - Controls van de 2000 van uw LEONARDO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME Onderdelen voor Aprilia Leonardo (engine Yamaha) 2000

ENGINE Onderdelen voor Aprilia Leonardo (engine Yamaha) 2000

ACCESSORIES Onderdelen voor Aprilia Leonardo (engine Yamaha) 2000

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...