REAR BODY III VOOR APRILIA DORSODURO 2012

Rear body III voor Aprilia Dorsoduro 2012
 
(1)  896661
LICENSE PLATE SUPPORT Onderdeel informatie
 
(2)  AP8150413
INOX SELF TAPPING SCREW 3,9X14
 
(2)  AP8150413
INOX SELF TAPPING SCREW 3,9X14
 
(3)  856680
LICENSE PLATE SUPPORT Onderdeel informatie
 
(4)  AP8120030
RUBBER SPACER *
 
(4)  AP8120030
RUBBER SPACER *
 
(5)  859697
NUMBER PLATE HOLDER SUPPORT Onderdeel informatie
 
(6)  AP8224470
HEX SOCKET SCREW Onderdeel informatie
 
(6)  AP8224470
HEX SOCKET SCREW Onderdeel informatie
 
(7)  856827
NUMBER PLATE HOLDER
 
(8)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
 
(8)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
 
(8)  AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
 
(9)  AP8102375
CLIP M5*
 
(9)  AP8102375
CLIP M5*
 
(9)  AP8102375
CLIP M5*
 
(10)  AP8120001
RUBBER SPACER
 
(11)  AP8152284
SCREW W/ FLANGE M6X45*
 
(12)  AP8144707
GASKET
 
(13)  AP8134167
BRAKE PIPE HANGER
 
(14)  896544
FUEL PIPE 5,5X10
TUYAU ESSENCE
Onderdeel informatie
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6* Onderdeel informatie
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6* Onderdeel informatie
 
(16)  AP8152246
HEXAGON SOCKET BUTTON HEAD SCREW Onderdeel informatie
 
(16)  AP8152246
HEXAGON SOCKET BUTTON HEAD SCREW Onderdeel informatie
 
(17)  AP8150204
LOW SELF-LOCKING NUT M4* Onderdeel informatie
 
(17)  AP8150204
LOW SELF-LOCKING NUT M4* Onderdeel informatie
 
(18)  AP8152342
SCREW W/ FLANGE M6X12 Onderdeel informatie
 
(19)  AP8150430
LOW SELF-LOCKING NUT M6* Onderdeel informatie
 
(20)  AP8124718
REAR REFLECTOR, RED Onderdeel informatie
 
(20)  AP8124718
REAR REFLECTOR, RED Onderdeel informatie
 
(21)  AP8134677
REFLECTOR SUPPORT Onderdeel informatie
 
(22)  855071
NUMBER PLATE SUPPORT + REFLECTOR USA Onderdeel informatie
 
(23)  AP8149034
 
(24)  AP8150045
HEX SOCKET SCREW M6X55* Onderdeel informatie
 
(25)  658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
RONDELLE ÉLASTIQUE COURBE 6X12
Onderdeel informatie
 
(26)  AP8221023
 
(27)  B044244
LICENSE PLATE SUPPORT Onderdeel informatie
Onderdeelnummer Produkt
# 1
896661
LICENSE PLATE SUPPORT
# 2
AP8150413
INOX SELF TAPPING SCREW 3, 9X14
# 3
856680
LICENSE PLATE SUPPORT
# 4
AP8120030
RUBBER SPACER *
# 5
859697
NUMBER PLATE HOLDER SUPPORT
# 6
AP8224470
HEX SOCKET SCREW
# 7
856827
NUMBER PLATE HOLDER
# 8
AP8152339
SCREW W/ FLANGE M5X9
# 9
AP8102375
CLIP M5*
# 10
AP8120001
RUBBER SPACER
# 11
AP8152284
SCREW W/ FLANGE M6X45*
# 12
AP8144707
GASKET
# 13
AP8134167
BRAKE PIPE HANGER
# 14
AP8120952
896544
FUEL PIPE 5, 5X10
TUYAU ESSENCE
# 15
AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6*
# 16
AP8152246
HEXAGON SOCKET BUTTON HEAD SCREW
# 17
AP8150204
LOW SELF-LOCKING NUT M4*
# 18
AP8152342
SCREW W/ FLANGE M6X12
# 19
AP8150430
LOW SELF-LOCKING NUT M6*
# 20
AP8124718
REAR REFLECTOR, RED
# 21
AP8134677
REFLECTOR SUPPORT
# 22
855071
NUMBER PLATE SUPPORT + REFLECTOR USA
# 23
AP8149034
TBD
# 24
AP8150045
HEX SOCKET SCREW M6X55*
# 25
AP8150429
658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
RONDELLE ÉLASTIQUE COURBE 6X12
# 26
AP8221023
T BUSH*
# 27
B044244
LICENSE PLATE SUPPORT
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Rear body III van de 2012 van uw DORSODURO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME Onderdelen voor Aprilia Dorsoduro 2012

ENGINE Onderdelen voor Aprilia Dorsoduro 2012

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...