LUBRICATION VOOR APRILIA TUONO V4 RR 2016

Lubrication voor Aprilia Tuono V4 RR 2016
 
(1)  857502
OIL FILTER
 
(2)  B046072
PLAIN WASHER
 
(3)  857540
REGUL.VALVE FOR OIL PRESS
 
(4)  857176
SEAL RING (O-RING)
 
(5)  8997555
OIL PAN
 
(6)  857497
PACKING CRANCKASE/OIL PAN
 
(7)  877288
SCREW HEAD SCREW
 
(7)  877288
SCREW HEAD SCREW
 
(8)  2A000539
OIL PUMP
 
(9)  857189
SEAL RING (O-RING)
 
(10)  857168
OIL FILTER UNION
 
(11)  857187
OIL FILTER - RSV 4 / TUONO V4
 
(12)  AP8150044
HEX SOCKET SCREW M6X20
 
(12)  AP8150044
HEX SOCKET SCREW M6X20
 
(13)  709099
SCREW
 
(14)  85273R
OIL PUMP CROWN
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(15)  B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
 
(16)  006412
EXTERNAL IRETAINING RING
 
(17)  658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
RONDELLE ÉLASTIQUE COURBE 6X12
 
(17)  658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
RONDELLE ÉLASTIQUE COURBE 6X12
 
(17)  658830
CURVED SPRING WASHER 6X12
RONDELLE ÉLASTIQUE COURBE 6X12
 
(18)  1D001138
MINIMUM OIL PRESSURE SENSOR
CAPTEUR
 
(19)  857192
ROLLER NRB 5X19,8
 
(20)  857439
OIL HOSE UNION
 
(21)  857184
OIL PLUG
 
(22)  857147
ALLOY WASHER
 
(23)  AP8144012
O-RING 121
 
(24)  AP8106389
OIL PIPE 12X19
 
(25)  277330
SCREW
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

857502

OIL FILTER
# 2

B046072

PLAIN WASHER
# 3

857540

REGUL.VALVE FOR OIL PRESS
# 4

857176

SEAL RING (O-RING)
# 5

8997555

OIL PAN
Niet beschikbaar
# 6

857497

PACKING CRANCKASE/OIL PAN
# 7

840893

877288
SCREW HEAD SCREW
# 8

2A000539

OIL PUMP
# 9

857189

SEAL RING (O-RING)
# 10

857168

OIL FILTER UNION
# 11

857187

OIL FILTER - RSV 4 / TUONO V4
# 12

AP8150044

HEX SOCKET SCREW M6X20
# 13

709099

SCREW
# 14

85273R

OIL PUMP CROWN
# 15

289731

B016792
SCREW W/ FLANGE M6X30
VIS M6X30
# 16

006412

EXTERNAL IRETAINING RING
# 17

AP8150429

CURVED SPRING WASHER 6X12
RONDELLE ÉLASTIQUE COURBE 6X12
Niet beschikbaar
# 18

641541

1D001138
MINIMUM OIL PRESSURE SENSOR
CAPTEUR
# 19

857192

ROLLER NRB 5X19, 8
# 20

857439

OIL HOSE UNION
# 21

857184

OIL PLUG
# 22

857147

ALLOY WASHER
# 23

AP8144012

O-RING 121
# 24

AP8106389

OIL PIPE 12X19
Niet beschikbaar
# 25

277330

SCREW
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij Aprilia. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van Aprilia, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!

Tuono V4 RR
Aprilia TUONO
Cilinderinhoud: 1100 cc
Jaar: 2016
Land: USA - CANADA

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...
Een Vraag?