FRONT BODY I VOOR APRILIA TUONO V4 R APRC ABS 2014

Front body I voor Aprilia Tuono V4 R APRC ABS 2014
 
(1)  2B002422
RH UPPER AIR DUCT
 
(2)  2B002421
LH UPPER AIR DUCT
 
(3)  AP8144564
RUBBER W/ INSERT M4
 
(3)  AP8144564
RUBBER W/ INSERT M4
 
(4)  621914
SCREW
SCREW
 
(4)  621914
SCREW
SCREW
 
(5)  895916
PLASTIC WASHER
 
(5)  895916
PLASTIC WASHER
 
(6)  2B002422
COMPLETE RH DUCT
RIGHT ASSEMBLY DUTCT
 
(7)  2H000184000NI
FRONT FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
(7)  B04583100NI
FRONT FAIRING, BLACK Onderdeel informatie
 
(8)  B043213
DECAL "ITALIA"
 
(9)  B045785
RH FRONT FAIRING DECAL Onderdeel informatie
 
(10)  2H000187
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4" Onderdeel informatie
(10)  B045786
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4" Onderdeel informatie
 
(11)  899133
(11)  899651
 
(12)  899919
THREADED PIN
 
(12)  899919
THREADED PIN
 
(12)  899919
THREADED PIN
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(13)  AP8120030
RUBBER SPACER
 
(14)  AP8221023
T BUSH
 
(14)  AP8221023
T BUSH
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
 
(15)  AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
 
(16)  AP8152117
VITE TBEI M6X25
 
(17)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(17)  AP8144616
RIVET, FEMALE
 
(18)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(18)  AP8144563
RIVET, MALE
 
(19)  2B002421
COMPLETE LH DUCT
ASSEMBLY DUCT LEFT
 
(20)  AP8127804
RH FRONT/LH REAR TURN INDIC.
 
(21)  AP8127803
LH FRONT/RH REAR TURN INDIC.
 
(22)  AP8127489
LAMP RY10W 12V
 
(22)  AP8127489
LAMP RY10W 12V
 
(23)  AP8152108
HEX SOCKET SCREW
 
(23)  AP8152108
HEX SOCKET SCREW
Onderdeelnummer Produkt
# 1
899134
2B002422
RH UPPER AIR DUCT
# 2
899135
2B002421
LH UPPER AIR DUCT
# 3
AP8144564
RUBBER W/ INSERT M4
# 4
581957
621914
SCREW
SCREW
# 5
895916
PLASTIC WASHER
# 6
899136
2B002422
COMPLETE RH DUCT
RIGHT ASSEMBLY DUTCT
# 7
2H000184000NI
FRONT FAIRING, BLACK
# 7
B04583100NI
FRONT FAIRING, BLACK
# 8
B043213
DECAL "ITALIA"
# 9
B045785
RH FRONT FAIRING DECAL
# 10
2H000187
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4"
# 10
B045786
LH FRONT FAIRING DECAL "APRC TUONO V4"
# 11
899133
WINDSHIELD
# 11
899651
WINDSHIELD
# 12
899919
THREADED PIN
# 13
AP8120030
RUBBER SPACER
# 14
AP8221023
T BUSH
# 15
AP8152299
SELF-LOCKING NUT M6
# 16
AP8152117
VITE TBEI M6X25
# 17
AP8144616
RIVET, FEMALE
# 18
AP8144563
RIVET, MALE
# 19
899137
2B002421
COMPLETE LH DUCT
ASSEMBLY DUCT LEFT
# 20
AP8127804
RH FRONT/LH REAR TURN INDIC.
# 21
AP8127803
LH FRONT/RH REAR TURN INDIC.
# 22
AP8127489
LAMP RY10W 12V
# 23
AP8152108
HEX SOCKET SCREW
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Front body I van de 2014 van uw TUONO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R APRC ABS 2014

ENGINE Onderdelen voor Aprilia Tuono V4 R APRC ABS 2014

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...