FOOT RESTS VOOR APRILIA SL FALCO 2001

Foot rests voor Aprilia SL Falco 2001
 
(1)  AP8121917
BRAKE/GEAR LEVER PIN
 
(1)  AP8121917
BRAKE/GEAR LEVER PIN
 
(2)  AP8121135
FOOTREST PIN
 
(2)  AP8121135
FOOTREST PIN
 
(3)  AP8121224
FOOTREST RETURN SPRING
 
(3)  AP8121224
FOOTREST RETURN SPRING
 
(4)  AP8120573
 
(4)  AP8120573
 
(4)  AP8120573
 
(4)  AP8120573
 
(5)  AP8146623
FRONT FOOTREST, PAIR
R-PIED PILOTE-PAIRE;
Onderdeel informatie
 
(5)  AP8146623
FRONT FOOTREST, PAIR
R-PIED PILOTE-PAIRE;
Onderdeel informatie
 
(5)  AP8146623
FRONT FOOTREST, PAIR Onderdeel informatie
 
(5)  AP8146623
FRONT FOOTREST, PAIR Onderdeel informatie
 
(6)  AP8144071
RUBBER EXHAUST
 
(6)  AP8144071
RUBBER EXHAUST
 
(6)  AP8144071
RUBBER EXHAUST
 
(6)  AP8144071
RUBBER EXHAUST
 
(7)  AP8134593
RH FRONT FOOTREST BRACKET
 
(8)  AP8134594
LH FRONT FOOTREST BRACKET
 
(9)  AP8146231
RH FRONT FOOTREST GUARD
 
(10)  AP8146232
LH FRONT FOOTREST GUARD
 
(11)  AP8121133
COIL COMPRESS. SPRING *
 
(11)  AP8121133
COIL COMPRESS. SPRING *
 
(12)  AP8101861
BALL D6,35
 
(12)  AP8101861
BALL D6,35
 
(13)  AP8134746
LH FOOTREST SUPPORT BLACK Onderdeel informatie
(13)  AP8146408
PEDANA SX PASSEGGERO COMPL.
PEDANA SX PASSEGGERO COMPL.
Onderdeel informatie
(13)  AP8146788
 
(14)  AP8134747
RH FOOTREST SUPPORT BLACK Onderdeel informatie
(14)  AP8146008
(14)  AP8146789
 
(15)  AP8146172
 
(15)  AP8146172
 
(15)  AP8146624
 
(15)  AP8146624
 
(16)  AP8134644
FOOTREST PIN
 
(16)  AP8134644
FOOTREST PIN
 
(17)  AP8134451
FOOTREST PLATE
 
(17)  AP8134451
FOOTREST PLATE
 
(17)  AP8134451
FOOTREST PLATE
 
(18)  AP8121773
SPACER *
 
(18)  AP8121773
SPACER *
 
(19)  AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
 
(19)  AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
 
(19)  AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
 
(19)  AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
 
(20)  AP8150446
BELLEVILLE SPRING
 
(20)  AP8150446
BELLEVILLE SPRING
 
(21)  AP8121410
REAR BRAKE LEVER SPRING
 
(22)  AP8150447
HEX SCREW M8X30
 
(23)  AP8152273
SCREW W/ FLANGE
 
(23)  AP8152273
SCREW W/ FLANGE
 
(24)  AP8150272
CURVED SPRING WASHER *
 
(24)  AP8150272
CURVED SPRING WASHER *
 
(25)  AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
 
(26)  AP8121918
FOOTREST PIN
 
(26)  AP8121918
FOOTREST PIN
Onderdeelnummer Produkt
# 1
AP8121917
BRAKE/GEAR LEVER PIN Contact
# 2
AP8121135
FOOTREST PIN Contact
# 3
AP8121224
FOOTREST RETURN SPRING
# 4
AP8120573
STOP RING
# 5
AP8146341
AP8146623
FRONT FOOTREST, PAIR
R-PIED PILOTE-PAIRE;
# 6
AP8144071
RUBBER EXHAUST
# 7
AP8134593
RH FRONT FOOTREST BRACKET Contact
# 8
AP8134594
LH FRONT FOOTREST BRACKET Contact
# 9
AP8146231
RH FRONT FOOTREST GUARD
# 10
AP8146232
LH FRONT FOOTREST GUARD Contact
# 11
AP8121133
COIL COMPRESS. SPRING *
# 12
AP8101861
BALL D6, 35
# 13
AP8134746
LH FOOTREST SUPPORT BLACK Contact
# 13
AP8146009
PEDANA SX PASSEGGERO COMPL.
PEDANA SX PASSEGGERO COMPL.
Contact
# 13
AP8146788
AP8146788 Contact
# 14
AP8134747
RH FOOTREST SUPPORT BLACK Contact
# 14
AP8146008
AP8146008 Contact
# 14
AP8146789
AP8146789 Contact
# 15
AP8146172
AP8146172
AP8146172
# 15
AP8146624
AP8146624
AP8146624
# 16
AP8134644
FOOTREST PIN
# 17
AP8134451
FOOTREST PLATE
# 18
AP8121773
SPACER *
# 19
AP8152288
SCREW W/ FLANGE M8X30
# 20
AP8150446
BELLEVILLE SPRING Contact
# 21
AP8121410
REAR BRAKE LEVER SPRING
# 22
AP8150447
HEX SCREW M8X30
# 23
AP8152273
SCREW W/ FLANGE
# 24
AP8150272
CURVED SPRING WASHER *
# 25
AP8150376
CURVED SPRING WASHER *
# 26
AP8121918
FOOTREST PIN
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de Foot rests van de 2001 van uw SL-FALCO. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.

FRAME Onderdelen voor Aprilia SL Falco 2001

ENGINE Onderdelen voor Aprilia SL Falco 2001

ACCESSORIES Onderdelen voor Aprilia SL Falco 2001

Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...